Vedoucí elektroúdržby / Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství

FirmaNestlé Česko s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč až 60 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pozice: Vedení týmu deseti elektrikářů ve výrobním závodě, Vedení a koordinace aktivit elektroúdržby, příprava údržbových plánů, příprava rozpočtu a harmonogramu prací, Organizace elektroúdržby, vytváření plánů preventivní a prediktivní údržby, integrace diagnostických metod, Řízení a plánování oprav výrobních zařízení a jejich zpětné uvedení do výroby včetně úpravy dokumentace a aktualizace dle standardů Nestlé, Spoluúčast na projektech v oblasti automatizace, Implementace informačního systému pro řízení údržby, zavádění Kaizen (TPM) metody do údržby, Řízení spolupráce jednotlivých oddělení, koordinace subdodavatelů, zajištění BOZP a hygieny, Klasifikace nákladů a návratnost investic do údržby, reporting vedoucímu technického odboru

Požadavky:
VŠ nebo SŠ technického zaměření, Praxe na obdobné pozici, Komunikativní znalost AJ, Výhodou je orientace v problematice automatizace, Vyhláška 50, § 6-8, číst a porozumět elektro dokumentaci, práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)

- Zaměstnanecké výhody: Příplatky nad zákonný rámec, 25 dní dovolené, 5 dní flexi volna, Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu, Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma, Odměna dárcům krve až 4 000 Kč, Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity, Masáže, Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus - 7.200 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně, Návratné bezúročné půjčky - až do výšky 40.000 Kč, Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu - až 24.500 Kč, Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi - slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů
- Po ukončení zkušební doby: Příspěvek na penzijní anebo životní připojištění - až 1.050 Kč, Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace - až 20.000 Kč, Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy - až 20.000 Kč
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení

- Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem, paní Matušková, tel: 724 420 689) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected].

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - provádění revizí na elektrických zařízeních dle §9 vyhl. 50/78 Sb.
  • Jiné, číst a porozumět elektro dokumentaci
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, komunikativní
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Palackého 134, Holešov - Všetuly, 76901, Česko
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč až 60 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 05. 2024
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma
  • Dovolená navíc: 25 dní dovolené, 5 dní flexi volna
  • Zvláštní prémie: viz poznámka místa
  • Jiné výhody: Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Odměna dárcům krve až 4 000 Kč

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Nestlé Česko s.r.o., IČ: 45799504
datum zveřejnění nabídky práce:24. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Barbora Matušková
telefon:724 420 689
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.nestle.cz/cs

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Nestlé Česko u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 40 000 Kč až 60 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování: Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma, Dovolená navíc: 25 dní dovolené, 5 dní flexi volna , Zvláštní prémie: viz poznámka místa, Jiné výhody: Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Odměna dárcům krve až 4 000 Kč, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Palackého 134, Holešov - Všetuly, 76901, Česko ; Nástup: 02. 05. 2024 ; do: 30. 04. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.